טופדילס » סלולר ותקשורת » מבצעי אזניות

מבצעי אזניות


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/heronetc/public_html/topdeals.co.il/wp/wp-content/plugins/hr-extensions/inc/externalItems.php on line 41

אוזניות או לא להיות

אוזניות הן כבר מזמן לא סתם עוד אביזר. כיום, השימוש באוזניות הפך חלק בלתי נפרד מאיתנו, בייחוד בתקופה בה אנחנו עובדים מהבית כשהילדים מסביב והרעש רק גובר, או שכמה ילדים נמצאים בזום במקביל ואף אחד לא מצליח לשמוע את הזום שלו. האוזניות שימושיות והן עלינו בכל מקום שאליו אנו הולכים. מטרת האוזניות היא כבר מזמן לא רק להאזנה לאלבומים ושירים אלא גם להאזנה לספרי אודיו, פודקאסטים, שיעורים מוקלטים, לימודים אקדמיים, השתתפות בועידות זום, ראיונות ועוד. מעבר לרמות איכות השמיעה באוזניות, קיימים גם עיצובים רבים וסוגים שונים של אוזניות: אוזניות אלחוטיות, אוזניות נטענות, over-ear, in-ear, אוזניות בלוטות’, אוזניות עם מנגנון לביטול רעשים – זה לא סוד שהטכנולוגיה של האוזניות ממשיכה להתפתח ובשוק של היום קיימים סוגים שונים ומגוונים של אוזניות עם מגוון פיצ’רים מגניבים ומפתים.

ניסנו לרכז עבורכם את מגוון סוגי האוזניות שיש היום, מקווים שיעזור לכם.
• אוזניות קשת (On-Ear) הן אוזניות המתמקמות על החלק העליון של האוזן ומצוידות בכריות מרופדות. אוזניות קשת הן אוזניות המתאימות להאזנה ביתית.
• אוזניות אין-איר: בתוך האוזן (In Ear) אוזניות קטנות שנכנסות לאפרכסת האוזן.
• אין-איר (In-Ear): אוזניות בעלות מבנה מוארך המוחדרות לתעלת האוזן.
• אובר-איר: אוזניות סגורות (Over-Ea) הן אוזניות עם איכות הסאונד הטובה ביותר.
• וויירלס אמיתי: אוזניות נטולות חוטים (True Wireless) הן אוזניות אלחוטיות. אין להן חיבור פיזי, קחו בחשבון שזה קצת יותר יקר מהשאר.
• וויירלס: אוזניות אלחוטיות (Wireless Headphones) אין להן חיבור – עושות שימוש בטכנולוגיית בלוטות’ וכדומה, משתמשות בתדרי אינפרא-אדום וגלי רדיו. מתאים למי שנמצא בדרכים רוב הזמן.
• אוזניות עם ביטול רעשים – מחירן בהתאם.
• אוזניות ספורט – הן אוזניות שיושבות מחוץ לאוזן ומבוססות על הולכת-עצם.

מחפשים אזניות במבצע? באתר טופדילס תמצאו מבצעי אוזניות אלחוטיות מכל המותגים המובילים.
מגוון רחב של מבצעים על אזניות בלוטוס מכל החברות המובילות בתחום. הזמינו עכשיו אזניות אלחוטיות במבצע.

דילוג לתוכן
Warning: Error while sending QUERY packet. PID=1448954 in /home/heronetc/public_html/topdeals.co.il/wp/wp-includes/wp-db.php on line 2162