טופדילס » שוברים וקופונים » קורסים אונליין

מבצעים קורסים אונליין

מבצע תוכנית החיטוב של אירה דולפין

מבצע מלכת הכושר אצלך בסלון: תוכנית אונליין לחיטוב ותזונה בריאה של אירה דולפין - אימונים, קבוצת פייסבוק סגורה ומתכונים, ב-349.90 ₪ במקום 550 ₪ ל-8 שבועות

מחיר : 349 ₪ 550

מבצע תכנית תזונה אונליין - הגר שפר

מבצע בלי לצאת מהבית: תכנית תזונה ואימונים אונליין HIT & EAT של הגר שפר, כולל תפריטים, מתכונים ותכנית אימונים ל-3 חודשים ב-99 ₪ במקום 390 ₪

מחיר : 99 ₪ 390

מבצע לייטרום 4 - קורס אונליין

מבצע התוכנה שעשתה מהפכה בתחום הצילום הדיגיטלי: לייטרום 4 Lightroom - קורס אונליין עם שי שקולניק החל מ-379 ₪ ב-Myco

מחיר : 99 ₪ 480

קורסים אונליין – מוציאים את המיטב מהבית

המציאות החדשה שנפלה בעולמנו, קורונה, סגר, הגבלות, קניות באונליין.. הביאה אותנו לעשות דברים שלא חשבנו שנעשה. שינוי מקצוע, התמקצעות בתחביב, העשרת הידע שלנו ועוד. אם כבר הפילו עלינו הפסקה פתאומית ממרתון החיים, כדאי שנחבק אותה בשתי ידיים. זה זמן מעולה שבו נוכל ללמוד תחומים חדשים שתמיד רצינו להבין בהם ואף פעם לא היה לנו פנאי. כמובן במגבלות הסגר לא ניתן לצאת החוצה, ולכן ריכזנו עבורכם את קורסים אונליין שמגיעים אליכם הביתה, קורסים שתוכלו ללמוד במחשב לבד, אבל עם הדרכה מרחוק. הקורסים שמצאנו הם קורסים אונליין, בתחומים שונים בכל קשת המקצועות המצוים בעולם ושניתנים ללמידה מרחוק, ללא צורך לצאת מהבית או מהפיג'מה. קורסים אונליין בתחום המחשבים, קורסים אונליין בתחום הבישול, קורסים אונליין בתחום לימוד השפות, קורסים אונליין להעשרת הידע ועוד.

נצלו את הזמן הפנוי שלכם ותפנקו את עצמכם בלימוד חווייתי/העשרתי, אונליין, בלי לצאת מהבית ובלי להיתקע בפקקים. שובו בנוח על הספה, על המיטה ותתחילו.

קורסים אונליין תפסו תאוצה רבה בשנים האחרונות ובפרט בתקופת הקורונה, יש לא מעט חברות שמינפו את הזמן הזה ופתחו קורסים אונליין במגוון מקצועות ותחומים. לכו על זה גם אתם!